Sklep BeTrendy.pl od ośmiu lat sprzedaje w Polsce i za granicą odzież męską rozwijając się zgodnie ze standardami w branży fashion e-commerce.

W naszej ofercie posiadamy kilkaset produktów dedykowanych tylko Panom, dzięki czemu skupiamy się na konkretnej grupie docelowej, mogąc zapewnić jej najlepsze rozwiązania produktowe.

  • Unikalny design i modne fasony

    Marka i sklep internetowy BeTrendy.pl opierają się na dwóch kierunkach dedykowanych naszym klientom. Pierwszy - Klasyka Odzieżowa - wzory cieszące się popularnością od lat, szyte w standardowych fasonach. Drugi - New Look Design - oryginalne wzornictwo, kolorystyka, fason. Szyte najczęściej w małych partiach ilościowych które podkreślają jej indywidualny charakter.

  • Najwyższe standarty i gwarancja satysfakcji

    Postawa prokonsumencka stosowana przez naszą firmę zapewnia naszym klientom mozliwość zwrotów czy wymian w dogodnym dla nich terminie. Szybkość realizacji każdego zamówienia sprawia, że jesteśmy w czołówce krajowej pod względem czasu obsługi i realizacji zamówień. Jako nieliczni umożliwiamy kontakt za pomocą poczty elektronicznej także w dni wolne od pracy.

  • Profesjonalna obsługa

    W naszej polityce sprzedażowej największy nacisk kładziemy na zadowolenie klienta. Staramy się, aby każdy był w naszym sklepie obsłużony tak, jak sami chcielibyśmy być obsłużeni. Sprawia to, że klienci bardzo chętnie wracają z nowymi zamówieniami, gdyż zarówno pod względęm obsługi jak i jakości towaru spełniliśmy ich najwyższe wymagania.